structure

Структура компанії

Дан-Фарм Україна належить данському холдингу Agro East A/S, що є власністю близько 70 данських фермерів. Кожен зі співвласників Agro East A/S є досвідченим бізнесменом та фермером, який вносить свою частку в розвиток дочірніх компаній холдингу. 

ДАН-ФАРМ УКРАЇНА

Міноритарним співвласником Дан-Фарм Україна є IFU, Данський державний інвестиційний фонд. Починаючи з 1967 року IFU надає консультації та фінансування для данських компаній, які бажають створювати бізнес у країнах та на ринках, що розвиваються. У своїй діяльності IFU робить акцент на розвиток країни  та корпоративну соціальну відповідальність. Станом на сьогодні фонд веде 800 проектів у 88 країнах світу та має $2 млрд. власних інвестицій.

Також ми підтримуємо партнерські відносини з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) – міжнародною фінансовою організацією, створеною урядами Скандинавських країн у 1990 році. Діяльність NEFCO сфокусована на створенні інноваційних фінансових інструментів, що покращують стан навколишнього середовища та протидіють зміні клімату. Фінансування, що надається NEFCO, спрямоване на впровадження найкращих екологічних та технологічних бізнес-рішень зі Скандинавії.

ДФУ АГРО

Успішний розвиток Дан-Фарм Україна сприяв тому, що данські інвестори прийняли рішення розширити виробництво за межами Київської області. Вибір зупинився на старій фермі в с. Грозине Житомирської області. Комплекс був реконструйований відповідно до українських та данських стандартів. Сума інвестицій у розвиток регіону склала близько 10-12 мільйонів євро. На сьогоднішній день ДФУ Агро є дочірнім підприємством Дан-Фарм Україна.