social

Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність, прозорість та довіра лежать в основі нашого бізнесу. Наші ініціативи орієнтовані створення гармонійних стосунків з місцевими громадами , розвиток наших працівників та захист навколишнього середовища. 

 

Ми надаємо допомогу обласним та сільським радам, де обробляємо землю та вирощуємо свиней: Кагарлик, Коростень, Грозине, Сингаї, Ходаки, Йосипівка, Чоповичі. Ми виділяємо кошти на освітлення і газифікацію, на ремонт шкіл, дитячих садків, лікарень та доріг. Ми регулярно доставляємо високоякісне м’ясо в школи та дитячі сади, а також на сільські традиційні свята.

Ми співпрацюємо з місцевими сільськогосподарськими коледжами та запустили програму стажування для студентів, які навчаються на трактористів, операторів машин та інші сільськогосподарські професії. Наші компанії відкривають можливості для тих студентів, які хочуть навчитися керувати сучасним обладнанням разом з кращими професіоналами.

Ми створюємо робочі місця для місцевих жителів та розвиваємо їхні професійні навички. З огляду на досвід і прагнення наших співробітників, ми пропонуємо кожному відповідну посаду, обов’язки і способи підвищення кваліфікації.

Дан-Фарм Україна та ДФУ Агро є частиною спільноти. З цієї причини соціальна відповідальність є невід’ємною частиною нашої повсякденної роботи.

Останні заходи