kolos
Головна

Дан Фарм Україна & ДФУ агро

належать данському холдингу Agro East A / S, який здійснює свою діяльність в Київській та Житомирській областях. Основними напрямками діяльності є свинарство та рослинництво. Дан-Фарм Україна входить в двадцятку найбільших свинарських господарств України, вирощуючи біля 110 000 поросят на рік. ДФУ Агро спеціалізується на відгодівлі свиней та утримує біля 20 000 тварин. Власні відділи рослинництва дозволяють нам забезпечувати себе високоякісною сировиною для комбікормів, контролюючи рівень біологічної безпеки, а також отримувати додатковий прибуток від продажу сільськогосподарських культур. Ми дотримуємося принципів соціальної відповідальності. Прозорість бізнесу, висока якість нашої продукції, розвиток села, охорона навколишнього середовища – це базові цінності, що визначають кожне рішення компанії.

Свинарство

Ми застосовуємо систему схрещування данської компанії Danish Genetics та вирощуємо трипорідний гібрид, який характеризується гарними показниками продуктивності та високим відсотком м’яса. За роки нашого існування ми переконалися в цьому на власному позитивному досвіді.

РОСЛИННИЦТВО

Дан-Фарм Україна та ДФУ Агро спеціалізуються на вирощуванні сільськогосподарських культур. Ми обробляємо біля 3300 гектарів землі у Київської та Житомирській областях, де вирощуємо ті культури, які є основою кормів для наших тварин: кукурудзу, соняшник та сою.

Наші новини

 
Address:
09213, Київська обл., Кагарлицький р-н, с. Халча, вул. С. Шевченкових, буд. 32
Address:
11542, Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Грозине, вул. Тимірязєва, буд.22
Telephones:
+38(050)4990864